O mnie

Cześć! Nazywam się Agnieszka i jest mi niezmiernie miło powitać Ciebie na blogu. Razem z moim zakręconym kompanem – Błażejem, postanowiliśmy spełnić swoje najskrytsze marzenia i przeprowadzić się na stałe do Australii – kraju do góry nogami. Zacznijmy jednak od początku! 

Ponad cztery lata temu podjęliśmy decyzję o przeprowadzce za granicę. Wahaliśmy się pomiędzy dwoma krajami – Australią oraz Stanami Zjednoczonymi. Rozwiązanie było tylko jedno – wyjazd do tych krajów i ostateczny wybór miejsca emigracji. W powietrzu spędziliśmy kilkadziesiąt godzin, przelecieliśmy tysiące kilometrów, walczyliśmy z jet lagiem, a wszystko po to, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi.

Bezgranicznie zakochaliśmy się w Australii i zdecydowaliśmy, że to właśnie ona stanie się naszym nowym domem. Po powrocie snuliśmy szczegółowe plany emigracyjne. Postanowiliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie tymczasowa przeprowadzka do Londynu, a następnie ostateczny wyjazd do Australii. Opuściliśmy więc spokojny Poznań i przeprowadziliśmy się do tętniącej życiem stolicy Wielkiej Brytanii.

Po roku życia i pracy w Londynie udało nam się zdobyć wizy sponsorowane 457 i przeprowadzić do Australii. Udowodniliśmy sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, które zajmują więcej czasu! Tym miłym akcentem chciałabym zachęcić Was do realizowania swoich marzeń i zaprosić do śledzenia naszych australijskich przygód na blogu oraz kanałach social media.